Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
IMAGE

We wtorek 19 listopada 2019r. w naszej „Siedemnastce” rozpoczyna się Tydzień...

 
IMAGE

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie...

 

Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im. 21 Brygady Strzelców...

 

Aktualności

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

m.image00000019 czerwca 2019r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 i pożegnanie uczniów klas ósmych. 

Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania Hymnu Szkoły ,,Podhalańczyk”, a następnie wręczenia przez panie Dyrektorki Barbarę Filip i Mirosławę Leśniak świadectw oraz pucharów klasowym prymusom oraz prymusom szkoły, którymi w tym roku zostali Julia Szponar - uczennica klasy 8b oraz Tymoteusz Dragan - uczeń klasy 6d (→foto.). Na uroczystość przybyła starsza wizytator Kuratorium Oświaty pani Alina Szczepańska, która wręczyła Antoniemu Nowackiemu - podwójnemu laureatowi przedmiotowych konkursów kuratoryjnych – z języka polskiego i języka angielskiego dyplom i odznaczenie (→foto.). Nauczycielki, które przygotowywały Antoniego do konkursów – pani Alicja Konik i pani Ewa Witowska–Demitraszek otrzymały podziękowania i dyplomy. Najlepsi sportowcy zostali uhonorowani pucharami i nagrodami.

Następnie nastąpiło wzruszające i pełne powagi przekazanie sztandaru naszej szkoły przez poczet sztandarowy klas 8. uczniom klas 6. Odtąd to młodsi koledzy będą pełnić tą zaszczytną funkcję opiekuna sztandaru. W asyście nowego pocztu sztandarowego absolwenci naszej szkoły złożyli uroczyste ślubowanie, po czym uczniowie klas ósmych zaprezentowali program słowno - muzyczny opowiadający o ich życiu w naszej ukochanej 17-stce, zdobywaniu wiedzy, zawieraniu przyjaźni oraz wyrażający podziękowanie i wdzięczność Dyrekcji, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły. Ósmoklasistów młodsi uczniowie pożegnali wierszem napisanym przez Natalię Ruchlewicz - uczennicę kl. 7b, który w mistrzowskiej interpretacji  przedstawiła Kasia Siwiec - uczennica kl. 5b. 

Na zakończenie Rada Rodziców, przedstawiciele nauczycieli i uczniów w ciepłych, serdecznych słowach wyrazili wdzięczność za owocną, wieloletnią pracę Pani Dyrektor Barbarze Filip (→foto.), która we wrześniu pożegna się z naszą szkołą.

Dla wszystkich nagrodzonych śpiewały Natalia Ruchlewicz – uczennica klasy 7b oraz Aleksandra Kuligowska - uczennica klasy 6c.

Uroczysta akademia została przygotowana przez p. Irenę Sitarską, p. Alicję Konik i p. Bogumiłę Lis.

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1