Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - PODSUMOWANIE XIV EDYCJI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU „RZESZÓW - MOJE MIASTO”
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
IMAGE

We wtorek 19 listopada 2019r. w naszej „Siedemnastce” rozpoczyna się Tydzień...

 
IMAGE

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie...

 

Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im. 21 Brygady Strzelców...

 

Aktualności

PODSUMOWANIE XIV EDYCJI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU „RZESZÓW - MOJE MIASTO”

m.62521938 857385044616885 7742247324969074688 n14 czerwca 2019r. w Sali Konferencyjnej Miejskiego Ratusza odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego-Plastycznego  dla uczniów klas 5-8 z Podkarpacia „Rzeszów – moje miasto” pod hasłem: TAJEMNICE I SEKRETY STAREGO RZESZOWA. Organizatorem konkursu było Koło PTTK „Wędrowiec” przy Szkole Podstawowej Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im. 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie i Zarząd Oddziału PTTK w Rzeszowie. 

Podczas uroczystości gośćmi honorowymi byli: Przedstawiciel Wydziału Edukacji – p. Beata Bytnar, Pełnomocnik ds. Oświaty - p. Henryk Wolicki, Prezes Zarządu PTTK Rzeszów – p. Janusz Filarowski. Z ich rąk laureaci konkursu (→foto.) otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Opiekunowie, którzy przygotowywali uczniów do konkursu otrzymali podziękowania. 

Dziękujemy uczestnikom i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów. Organizatorki: p. Alicja Skoczylas i p. Marta Pomes.

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1