Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - GOŚCIE Z WOJSKA TAKŻE CZYTAJĄ DZIECIOM
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 dla uczniów klas 1-8 odbędzie się w...

 

Z  uwagi na wysokie temperatury, decyzją Dyrektora Szkoły, z dniem...

 

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych osób upoważnionych do odbioru...

 

Aktualności

GOŚCIE Z WOJSKA TAKŻE CZYTAJĄ DZIECIOM

m.IMG 20190605 112852W dniu 5 czerwca 2019 r. nasza szkoła gościła w swoich murach wyjątkowych gości. Z okazji trwającej ogólnopolskiej kampanii "Cała Polska czyta dzieciom" odwiedzili nas: p. Zofia Rogoż - Starszy Bibliotekarz Klubu 21 BSP w Rzeszowie i p. Michał Kobylski - Starszy Szeregowy 1 Batalionu 21 BSP w Rzeszowie, którzy czytali dzieciom z klas 1a, 1c, 3a utwory Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Dzieci z zaciekawieniem i skupieniem słuchały pięknego czytania.

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1