Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - PODSUMOWANIE CAŁOROCZNEJ AKCJI PROMUJĄCEJ PICIE MLEKA
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
IMAGE

  Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 26.06.2020 r....

 

Informujemy, że na stronie internetowej Urzędu Miasta dostępna jest...

 

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie, informujemy, że rozpoczęły się zapisy...

 

Aktualności

PODSUMOWANIE CAŁOROCZNEJ AKCJI PROMUJĄCEJ PICIE MLEKA

m.DSCN2169Dnia 28 maja 2019 roku w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu "Mleczny uśmiech" zorganizowanego w ramach programu "Mamy kota na punkcie mleka". Przez cały rok szkolny 2018/2019 uczniowie z klas 1-3 zbierali uśmiechy z kartonika po mleku otrzymanym w szkole. Po policzeniu rożków zdecydowano się przyznać 9 nagród i 5 wyróżnień (→TUTAJ).

Uroczystość z udziałem Pani Wicedyrektor Mirosławy Leśniak rozpoczęły dzieci z klasy 1c, które zaprezentowały ciekawą, zbiorową pracę plastyczną "Droga mleka do szkoły" (→foto.). Następnie, ku radości zgromadzonych, rozpoczęto wręczenie nagród. Dzięki sponsorom, głównie Radzie Rodziców SP17 w Rzeszowie i fundatorom z promocji mleka w ramach kampanii "Mamy kota na punkcie mleka" wszystkie dzieci otrzymały piękne nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy. 

Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym oraz ich opiekunom, wychowawcom. Sponsorom bardzo dziękujemy. Organizatorzy: p. Mariola Wiśniewska, p. Maria Łyszczarz

 

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1