Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - TWOJE DANE – TWOJA SPRAWA: JAK CHRONIĆ SWOJE DANE OSOBOWE W CZASIE WAKACYJNYCH WYJAZDÓW
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 dla uczniów klas 1-8 odbędzie się w...

 

Z  uwagi na wysokie temperatury, decyzją Dyrektora Szkoły, z dniem...

 

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych osób upoważnionych do odbioru...

 

Aktualności

TWOJE DANE – TWOJA SPRAWA: JAK CHRONIĆ SWOJE DANE OSOBOWE W CZASIE WAKACYJNYCH WYJAZDÓW

Dogania nas oddech zbliżających się wakacji. Wszyscy w szkole wydają się być pochłonięci przygotowaniami do zakończenia roku szkolnego. Wielkimi korkami zbliża się również podsumowanie programu „Twoje dane – twoja sprawa”. I tym razem chcielibyśmy przekazać Wam kilka cennych wskazówek dotyczących ochrony danych osobowych w czasie wszelkich wakacyjnych wyjazdów.

Warto się z nimi zapoznać i je zapamiętać. Wystarczy kliknąć →TUTAJ.

Życzymy miłej lektury - Koordynatorzy programu: p. Iwona Niedzielska-Taźbier i p. Irena Sitarska

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1