Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - TWOJE DANE – TWOJA SPRAWA: JAK CHRONIĆ SWOJE DANE OSOBOWE W CZASIE WAKACYJNYCH WYJAZDÓW

Dogania nas oddech zbliżających się wakacji. Wszyscy w szkole wydają się być pochłonięci przygotowaniami do zakończenia roku szkolnego. Wielkimi korkami zbliża się również podsumowanie programu „Twoje dane – twoja sprawa”. I tym razem chcielibyśmy przekazać Wam kilka cennych wskazówek dotyczących ochrony danych osobowych w czasie wszelkich wakacyjnych wyjazdów.

Warto się z nimi zapoznać i je zapamiętać. Wystarczy kliknąć →TUTAJ.

Życzymy miłej lektury - Koordynatorzy programu: p. Iwona Niedzielska-Taźbier i p. Irena Sitarska