Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - OGÓLNOPOLSKA AKCJA Z OKAZJI DNIA ZIEMI 2019

OGÓLNOPOLSKA AKCJA Z OKAZJI DNIA ZIEMI 2019

kula ziemiDrodzy Uczniowie i Rodzice! Jeśli posiadacie w domu niepotrzebne telefony (stare modele i  smartphony) i nie macie co z nimi zrobić, to zapraszamy do przekazania ich na ręce szkoły. Pozwoli nam to zgłosić naszą szkołę do konkursu "ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE".

Konkurs polega na zebraniu przez szkołę wśród uczniów starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne. Telefony (po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych) mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji, gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom.
Telefony można przynosić do szkoły - do pokoju nauczycielskiego lub na świetlicę. Nauczyciele odpowiedzialni za konkurs to P. Gertruda Gryglewicz, P. Agnieszka Domańska oraz Panie ze świetlicy.
Zbiórka trwa do 17 maja 2019r.
Ze szczegółami konkursu można zapoznać się na stronie internetowej: http://ekophone.pl/konkurs-ekophone/ oraz na plakacie TUTAJ.
Z góry dziękujemy za telefony! Organizatorzy akcji