Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - WIELKOPOSTNE REKOLEKCJE

WIELKOPOSTNE REKOLEKCJE

20190401 m.085324W dniach 1–3 kwietnia 2019 r. w Kościele Garnizonowym w Rzeszowie odbyły się rekolekcje wielkopostne dla uczniów naszej szkoły. Nauki rekolekcyjne prowadził ks. Rafał Brej, który w bardzo ciekawy sposób przedstawiał uczniom, jak budować relację osobistą z Panem Bogiem. Uświadamiał uczniom kto pomaga nam w trudnych sytuacjach i mówił o sile drużyny, w której Trenerem jest Jezus. Uczniowie chętnie brali udział w naukach księdza, odpowiadali na pytania i zgłaszali się do różnych scenek. Nasi uczniowie, pod kierunkiem p. Bogumiły Lis przygotowali także drogę krzyżową ze św. Jose i bł. Laurą (→foto.), a w ostatnim dniu rekolekcji skorzystali z sakramentu spowiedzi i wzięli udział we Mszy Świętej.

Dziękujemy wszystkim za udział w tych rekolekcjach i nauczycielom za pomoc.