Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - WIELKOPOSTNE REKOLEKCJE
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty -...

 

Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie informuje, że...

 

Szkoła Podstawowa Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie informuje, że od...

 

Aktualności

WIELKOPOSTNE REKOLEKCJE

20190401 m.085324W dniach 1–3 kwietnia 2019 r. w Kościele Garnizonowym w Rzeszowie odbyły się rekolekcje wielkopostne dla uczniów naszej szkoły. Nauki rekolekcyjne prowadził ks. Rafał Brej, który w bardzo ciekawy sposób przedstawiał uczniom, jak budować relację osobistą z Panem Bogiem. Uświadamiał uczniom kto pomaga nam w trudnych sytuacjach i mówił o sile drużyny, w której Trenerem jest Jezus. Uczniowie chętnie brali udział w naukach księdza, odpowiadali na pytania i zgłaszali się do różnych scenek. Nasi uczniowie, pod kierunkiem p. Bogumiły Lis przygotowali także drogę krzyżową ze św. Jose i bł. Laurą (→foto.), a w ostatnim dniu rekolekcji skorzystali z sakramentu spowiedzi i wzięli udział we Mszy Świętej.

Dziękujemy wszystkim za udział w tych rekolekcjach i nauczycielom za pomoc.

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1