Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - NASI UCZNIOWIE POMAGAJĄ W OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI CARITAS
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych osób upoważnionych do odbioru...

 

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 17 w Rzeszowie informuje rodziców - opiekunów, że...

 

Informujemy, że na stronie internetowej Urzędu Miasta dostępna jest...

 

Aktualności

NASI UCZNIOWIE POMAGAJĄ W OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI CARITAS

m.caritasW dniach 29 i 30 marca 2019r. odbyła się Ogólnopolska Wielkanocna zbiórka żywności Caritas, pod hasłem: „Tak, Pomagam!”. Wolontariusze z naszej szkoły wraz z nauczycielami zbierali artykuły spożywcze w sklepie Lidl przy ulicy Hetmańskiej (→foto.). Z tych artykułów skorzystają najuboższe rodziny oraz zostaną przygotowane posiłki dla podopiecznych placówek Caritas.

Dzięki hojności wielu ludzi udało się nam zebrać bardzo dużo produktów żywnościowych dla potrzebujących. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tą zbiórkę (→foto.).

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1