Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - W HOŁDZIE DLA TADEUSZA NALEPY
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
IMAGE

  Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 26.06.2020 r....

 

Informujemy, że na stronie internetowej Urzędu Miasta dostępna jest...

 

Szanowni Rodzice/ Opiekunowie, informujemy, że rozpoczęły się zapisy...

 

Aktualności

W HOŁDZIE DLA TADEUSZA NALEPY

IMG m.21312 marca 2019 r. o godzinie 16.00 uczniowie naszej szkoły wystąpili pod pomnikiem Tadeusza Nalepy na ul. 3 Maja w Rzeszowie. W hołdzie dla jego twórczości, wspólnie z zespołem Cops, wyśpiewali przebój legendarnego muzyka „Kiedy byłem małym chłopcem”. 

Zaproszenie do udziału w występie  otrzymaliśmy od brata Tadeusza Nalepy - pana Czesława. Było to dla nas duże wyróżnienie i dzień pełen niezapomnianych przeżyć. Uroczystość zorganizowała Estrada Rzeszowska. Wśród wielu zaproszonych gości była również obecna żona muzyka pani Grażyna Dramowicz. Publiczność śpiewała razem z uczniami. Jej skład stanowili m.in. dyrektor naszej szkoły pani Barbara Filip, nauczyciele: p. Alicja Skoczylas, p. Ewa Dziki, p. Marta Kozubska, p. Marta Pomes, p. Agnieszka Ciąpała, p. Joanna Bazan - Witwicka oraz rodziny dzieci. Uczniów do występu przygotowała pani Katarzyna Kawalec.  

Relację z wydarzenia przedstawili: TVP Rzeszów (dn. 2 marca br. w Aktualnościach), Polskie Radio Rzeszów („Kiedy byłem małym chłopcem” w rocznicę śmierci T. Nalepy) oraz Gazeta Wyborcza (Rzeszowianie uczcili Tadeusza Nalepę, zaśpiewali „Kiedy byłem małym chłopcem” pod pomnikiem muzyka). 

Artykuł prasowy można przeczytać →TUTAJ. Aby wysłuchać audycji radiowej wystarczy kliknąć →TUTAJ.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia zamieszczonych →w Fotokronice.

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1