Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - POŻEGNANIE ZIMY NA SZLAKU
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 17 w Rzeszowie informuje rodziców - opiekunów, że...

 

Koło PTTK „Wędrowiec” przy Szkole Podstawowej Nr 17 z Oddziałami...

 

Szanowni Rodzice, na platformie e-dziecko (https://szkola.edziecko.eu) znajduje...

 

Aktualności

POŻEGNANIE ZIMY NA SZLAKU

m.grupowe

W sobotę 2 lutego 2019 r. uczniowie naszej Siedemnastki” należący do Szkolnego Koła PTTK Wedrowiec, pod opieką pań: Alicji Skoczylas i Grażyny Cisek (→foto.), uczestniczyli w narciarsko - pieszym rajdzie, który rozpoczął się w Dobrzechowie.

Relację jednego z uczestników wyprawy można przeczytać →TUTAJ.

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1