Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - POŻEGNANIE ZIMY NA SZLAKU
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższe konsultacje dla rodziców w naszej szkole odbędą...

 

Serdecznie zapraszamy uczniów rocznego przygotowania przedszkolnego...

 
IMAGE

Szanowni Rodzice! W bieżącym roku szkolnym nabór do rzeszowskich szkół,...

 

Aktualności

POŻEGNANIE ZIMY NA SZLAKU

m.grupowe

W sobotę 2 lutego 2019 r. uczniowie naszej Siedemnastki” należący do Szkolnego Koła PTTK Wedrowiec, pod opieką pań: Alicji Skoczylas i Grażyny Cisek (→foto.), uczestniczyli w narciarsko - pieszym rajdzie, który rozpoczął się w Dobrzechowie.

Relację jednego z uczestników wyprawy można przeczytać →TUTAJ.

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1