Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - NASZA POMOC DLA DZIECI W AFRYCE
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 17 w Rzeszowie informuje rodziców - opiekunów, że...

 

Koło PTTK „Wędrowiec” przy Szkole Podstawowej Nr 17 z Oddziałami...

 

Szanowni Rodzice, na platformie e-dziecko (https://szkola.edziecko.eu) znajduje...

 

Aktualności

NASZA POMOC DLA DZIECI W AFRYCE

20190228 m.105433W dniach od 25 do 28 lutego, w naszej szkole już po raz szósty, odbyła się akcja: „Wyślij pączka do Afryki", której celem jest wsparcie projektów Fundacji Kapucyni i Misje, m.in.: Obwoźnego placu zabaw dla dzieci w parafii Bam – Czad, Dożywianie w kolejnym roku szkolnym osieroconych dzieci, Leczenie kolejnych 5 osób niepełnosprawnych ruchowo z parafii Ndim – RŚA, itp. Szczegółowe informacje na temat tegorocznej akcji można przeczytać →TUTAJ.

Organizatorami akcji „Wyślij pączka do Afryki" w „Siedemnastce" byli katecheci. Nasi uczniowie bardzo chętnie zaangażowali się w to przedsięwzięcie. Nie brakowało smakoszy chętnych do zakupu pączka, a tym samym, do pomocy misjom w Afryce (→foto.). W tym roku sprzedaliśmy 1350 pączków.

Informacja o naszym udziale w tegorocznej akcji została zamieszczona na oficjalnej stronie internetowej Organizatorów →TUTAJ.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tegoroczną akcję (→foto.).

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1