Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - PODZIĘKOWANIE

PODZIĘKOWANIE

49474976 2274522916205067 4546461777486938112 nW grudniu w naszej szkole odbyła się świąteczna akcja pomocy naszym potrzebującym uczniom, czyli Kiermasz Bożonarodzeniowy. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem i wyzwolił w uczniach chęć niesienia pomocy innym. Na kiermaszu jak zwykle nie zabrakło domowych wypieków, pierniczków, ciasteczek oraz pięknych stroików i różnych ozdób świątecznych. Za pieniądze uzyskane ze sprzedaży na kiermaszu udało się nam zakupić 16 paczek →foto.

Tak udana akcja nie powiodłaby się bez pomocy rodziców naszych uczniów oraz wielu nauczycieli. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy!