Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - III EDYCJA SZKOLNO-RODZINNEGO KONKURSU MAM TALENT

III EDYCJA SZKOLNO-RODZINNEGO KONKURSU MAM TALENT

Foto grupowe.m. MAM TALENTDnia 6 czerwca 2018r. odbyła się w naszej szkole III edycja Szkolno – Rodzinnego Konkursu MAM TALENTUczniowie prezentowali się w formach wykonawczych, takich jak: śpiew, gra na instrumentach muzycznych, taniec, iluzja i sport.

GRAND PRIX KONKURSU zdobyli: TOMASZ PREISNER z kl. 1c i FILIP PREISNER z kl. 6c z rodzicami (→foto.). UWAGA! Występ wyróżniony nagrodą GRAND PRIX można obejrzeć →TUTAJ. Naprawdę warto!

Lista nagrodzonych i wyróżnionych uczestników konkursu znajduje się →TUTAJ

Wszystkim Uczniom Nagrodzonym i Wyróżnionym GRATULUJEMY oraz życzymy dalszych sukcesów !!!

Głównym sponsorem konkursu była Rada Rodziców naszej szkoły, której serdecznie dziękujemy. Organizatorkami konkursu były Panie: Katarzyna Kawalec i Bożena Kukułka.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konkursu zamieszczonych wFotokronice.