Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - SPOTKANIE Z POLICJANTEM

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

spotkanie z policjantem.mW dniach 22 i 23 lutego odbyły się spotkania uczniów klas 6 i 7 naszej szkoły z przedstawicielami Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. W trakcie zajęć rozmawiano na  temat  bezpieczeństwa  uczniów w  domu,  w  szkole,   zachowania  w  miejscach  publicznych oraz o ewentualnych konsekwencjach nieodpowiedniego zachowania.  Poruszono także temat cyberprzemocy ze szczególnym uwzględnieniem   zagrożeń  wynikających z  użytkowania  Internetu i telefonów komórkowych. Uczniowie poznali również zakres odpowiedzialności prawnej nieletnich. Spotkanie zorganizował pedagog szkolny.