Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - NAGRODA DLA SIATKARZY NASZEJ „SIEDEMNASTKI"

NAGRODA DLA SIATKARZY NASZEJ „SIEDEMNASTKI"

received 1604303142983442.mDzięki uprzejmości jednego z rodziców ucznia klasy 4b, 19 grudnia 2017r. uczniowie naszej szkoły mogli uczestniczyć w meczu siatkarsim Asseco Resovia – Perungan Pojat Rovaniemi. Wejście na mecz było nagrodą dla uczniów za udział w turniejach piłki siatkowej w SP 17.

Opiekę podczas wyjścia na mecz sprawowali: p.M.Pomes, p.J.Horska, p.G.Wilk. Dziękujemy!