Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK POLSKICH 2017

SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK POLSKICH 2017

Grupowe 1.m18 grudnia 2017r. odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Kolęd I Pastorałek Polskich, w którym wzięli udział uczniowie z klas I - VI. Cała szkoła rozbrzmiewała pięknem polskich kolęd i pastorałek. Uczniowie zaprezentowali również wiele wspaniałych piosenek o tematyce Świąt Bożego Narodzenia w ciekawych opracowaniach muzycznych. Ciepła, rodzinna atmosfera Konkursu wprowadziła wszystkich w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Jury Konkursu (→foto.) nagrodziło i wyróżniło uczniów w dwóch kategoriach wiekowych: kategoria I: klasy 0 – III; kategoria II: klasy IV – VII (→foto.).   Z wynikami konkursu można zapoznać się TUTAJ.

Głównymi sponsorami nagród w konkursie byli: Rada Rodziców SP-17 w Rzeszowie, Dyrekcja SP-17 w Rzeszowie oraz Firma Romex w Rzeszowie. Konkurs zorganizowały panie: Katarzyna Kawalec i Bożena Kukułka.

Zdjęcia uczestników konkursu: foto1, foto 2, foto 3, foto 4, foto 5, foto 6, foto 7.