Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - AUDYCJA W POLSKIM RADIU RZESZÓW Z UDZIAŁEM NASZYCH UCZNIÓW

AUDYCJA W POLSKIM RADIU RZESZÓW Z UDZIAŁEM NASZYCH UCZNIÓW

radio sko thumb.mUczniowie naszej szkoły: Natalia, Karolina, Maks, Kacper z klasy 6b wraz z opiekunką SKO Panią Marią Staniszewską oraz Panią Agnieszką Nogą - przedstawicielką banku PKO BP I oddział w Rzeszowie, byli gośćmi niedzielnej audycji ZAMKOLANDIA w Polskim Radiu Rzeszów. Opowiadali oczywiście o oszczędzaniu oraz o Szkolnej Kasie Oszczędności.

Całej audycji można wysłuchać TUTAJ (-należy kliknąć w głośniczek i wybrać datę 19.11.2017r.).

Więcej informacji na ten temat znajduje się na szkolnym blogu SKO →TUTAJ.