Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - AKADEMIA Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

AKADEMIA Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

IMG 0496.m10 listopada (w piątek) w naszej szkole odbyła się akademia z okazji 99-ej rocznicy odzyskania niepodległości przez PolskęUroczystość poprowadziła Pani Irena Sitarska, nauczycielka historii w SP 17 (→foto.). Uczniowie klas: 7c i 6b (→foto.) zaprezentowali montaż słowny, zaś szkolny Zespół MELODIA (→foto.) oraz najmłodsze dzieci z oddziału przedszkolnego (→foto.) wykonali polskie pieśni patriotyczne i piosenki legionowe. Całość dopełnił pokaz slajdów o tematyce historycznej (→foto.).

Więcej zdjęć z uroczystości można obejrzeć →w Fotokronice.

Występ przygotowany został pod kierunkiem Pań: Bogumiły Lis, Katarzyny Kawalec i Mai Czepurko.

Podczas akademii zostały także wręczone nagrody dla Laureatów i wyróżnionych uczestników VIII Szkolnego Konkursu Pieśni Patriotycznej (→foto.). Więcej na temat konkursu można przeczytać →TUTAJ.