Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - SOBOTNI MARSZ NA ORIENTACJĘ

SOBOTNI MARSZ NA ORIENTACJĘ

DSC05327.m4 listopada liczna grupa uczniów Siedemnastki, należących do Szkolnego Koła PTTK Wędrowiec, wybrała aktywną formę spędzenia soboty i uczestniczyła w kolejnej turystycznej wyprawie (→foto.).

Tym razem był to marsz na orientację w terenie. Każdy z uczestników otrzymał mapkę marszu (→foto.). Czas przejścia wyznaczonej trasy wynosił 70 minut. Po drodze należało prawidłowo odczytać znaki i nanieść je na kartę odpowiedzi, a następnie zapisać hasło. Po powrocie do bazy i zdaniu „kart pracy” czekały: upieczone na ognisku kiełbaski, gorąca herbata i... wypoczynek na pięknym placu zabaw przed szkołą w Turzy (→foto.). Szczegóły marszu można poznać →TUTAJ.