Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - NAGRODA ZA WYSOKIE WYNIKI W NAUCE

NAGRODA ZA WYSOKIE WYNIKI W NAUCE

20171005 124520.mTradycją naszej szkoły stało się szczególne nagradzanie uczniów za wysokie wyniki w nauce. W dniu 5 października 2017 r. została zorganizowana wycieczka dla uczniów, którzy w minionym roku szkolnym 2016/2017 otrzymali najlepsze świadectwa. W tym roku była to wycieczka do skansenu w Sanoku.

Uczestnicy wycieczki (48 uczniów) zwiedzili tamtejszy Park Etnograficzny, który należy do najpiękniejszych muzeów na wolnym powietrzu w Europie. Tematem przewodnim był chleb, więc oprócz zwiedzania zabudowy w skansenie (→foto.), mogli również poznać kolejne etapy wyrobu chleba – „Od ziarenka do bochenka” (→foto.). Wycieczka była bardzo udana mimo niezbyt sprzyjającej pogody. Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za wzorowe zachowanie. Opiekę podczas wyjazdu sprawowały: p. M. Leśniak, p. E. Babiarz, p. E. Pytel, p. M. Pomes.