Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - VII TYDZIEŃ WYCHOWANIA
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasza szkoła po raz kolejny uczestniczy w akcji „Światełko dla Łyczakowa”,...

 

Zapraszamy uczniów klas I-III ze szkół podstawowych Rzeszowa i okolic do udziału...

 

Wszystkich serdecznie zachęcamy do włączenia się w akcję „Wzorowa...

 

Aktualności

VII TYDZIEŃ WYCHOWANIA

DSC08137mJak co roku w naszej szkole przeżywaliśmy Tydzień Wychowania. Stało się już tradycją, że w tym czasie nasi katecheci organizują wyjazd dla chętnych uczniów z naszej szkoły. W tym roku była to wycieczka do Kalwarii Pacławskiej i Przemyśla.

Więcej na ten temat można przeczytać →TUTAJ.

 

 

promocja_zdrowiaBez przemocyeuro_efs2tekst_efs1