Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - BEZPIECZNE WAKACJE
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

BEZPIECZNE WAKACJE

IMG BW 01.mW związku ze zbliżającymi się feriami letnimi, w dniach 19 - 20 czerwca br. w naszej szkole odbyła się akcja „Bezpieczne wakacje”. W ramach akcji wychowawcy klas 0-6 przeprowadzili na godzinach wychowawczych pogadanki poświęcone temu tematowi. Uczniowie klas 1-3 wykonali rysunki o bezpiecznych wakacjach w mieście, w górach, nad wodą, w lesie. Uczniowie klas starszych przygotowali hasła o bezpiecznym spędzaniu wakacji, które zostały zaprezentowane na dolnym korytarzu (→foto.). We wtorek w sali gimnastycznej odbyło się spotkanie dla klas 4-6 z przedstawicielem Straży Pożarnej. Uczniowie mogli wysłuchać pogadanki na temat bezpieczeństwa podczas wakacji (→foto.) oraz aktywnie uczestniczyć w pokazie udzielania pierwszej pomocy - mieli okazję poćwiczyć tę umiejętność na fantomie (→foto.). Akcja została zorganizowana przez członka szkolnego zespołu promocji zdrowia – p. Ewę Przybyło.

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy