Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - PODSUMOWANIE CAŁOROCZNEJ AKCJI „MLECZNY UŚMIECH”
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

PODSUMOWANIE CAŁOROCZNEJ AKCJI „MLECZNY UŚMIECH”

20170612 095805.m12 czerwca 2017 r. - w Światowym Dniu Mleka -  w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów w szkolnym konkursie "Mleczny Uśmiech". Konkurs został zorganizowany w ramach ogólnopolskiego programu "Mam kota na punkcie mleka". Z wynikami konkursu można zapoznać się →TUTAJ.

Głównym sponsorem nagród w konkursie była Rada Rodziców SP 17 w Rzeszowie oraz Dyrekcja Szkoły,  a organizatorkami:  p. Mariola Wiśniewska, p. Maria Łyszczarz.

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy