Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - PIKNIK CHARYTATYWNY Z OKAZJI DNIA DZIECKA
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

PIKNIK CHARYTATYWNY Z OKAZJI DNIA DZIECKA

IMG 6472.mW sobotę 10 czerwca 2017r. Szkolny Zespół Wokalny „MELODIA” wystąpił podczas Pikniku Charytatywnego z okazji Dnia Dziecka. Impreza, której celem była pomoc Podopiecznym z Podkarpackiego Hospicjum Dla Dzieci (organizatora pikniku), przebiegła w miłej i życzliwej atmosferze. Było to bardzo wzruszające przeżycie dla uczniów i wszystkich obecnych. Do występu zespół przygotowała p. Katarzyna Kawalec.

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy