Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - XII EDYCJA KONKURSU „RZESZÓW - MOJE MIASTO”
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

XII EDYCJA KONKURSU „RZESZÓW - MOJE MIASTO”

DSC07586.m2 czerwca 2017 r. w naszej szkole odbył się po raz dwunasty Wojewódzki Miejski Międzyszkolny Konkurs – „Rzeszów- moje miasto”, który Honorowym Patronatem objął Prezydent miasta – Pan Tadeusz Ferenc.  W konkursie wzięło udział 20 uczniów z rzeszowskich szkół podstawowych. Zmagali się oni z zadaniami sprawdzającym  ich wiedzę o dawnym i współczesnym Rzeszowie oraz rozpoznawali na fotografiach ludzi zasłużonych dla stolicy Podkarpacia. Redagowali również krótkie teksty (kartka pocztowa, opis zabytku, list do przyjaciela) w języku angielskim.

Komisja Konkursowa przyznała najwyższe III miejsce: Magdalenie Filip z SP 13 i Karolinie Marmoli z SP 17. Wyróżnienia otrzymali: Rupert Szczęch z SP 1, Jakub Mita z SP 13, Radosław Jabłoński z SP 6Zuzanna Gaweł z SP 27. Gratulujemy! Organizatorzy: p. Grażyna Cisek, p. Maja Czepurko.

Podsumowanie tegorocznej edycji konkursu i wręczenie nagród odbyło się 21 czerwca br. o godz. 11.30 w sali konferencyjnej PTTK w Rzeszowie, przy ul. Matejki 2.

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy