Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - WIELKANOCNY KIERMASZ

WIELKANOCNY KIERMASZ

kiermasz 2017 mW tygodniu poprzedzającym Święta Wielkiej Nocy w naszej szkole tradycyjnie zorganizowaliśmy KIERMASZ WIELKANOCNY. Dochód ze sprzedaży samodzielnie wykonanych przez naszych uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli "Siedemnastki" świątecznych ozdób został przekazany na cele charytatywne.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję - zarówno osobom, które przekazały swoje prace na kiermasz, jak również dokonującym zakupu oferowanych przez nas świątecznych wyrobów.