Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - PIERWSZA NAGRODA DLA SZKOLNEGO BLOGA SKO
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

PIERWSZA NAGRODA DLA SZKOLNEGO BLOGA SKO

17572086 1388098854586228 95727550 o sko thumb.m24 marca do naszej szkoły dostarczono przesyłkę z nagrodami za zdobycie I miejsca w ogólnopolskim konkursie SKO BLOG MIESIĄCA.

Do Szkolnych Kas Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego - największego, najstarszego i najbardziej rozpoznawalnego programu edukacji finansowej w Polsce,przystąpiliśmy w zeszłym roku. Koordynatorem programu w naszej szkole jest p. Maria Staniszewska.

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej platformy blogowej SKO: www.szkolneblogi.pl, gdzie można znaleźć najnowsze informacje o programie, ciekawostki ze świata dziecięcych finansów oraz oczywiście wpisy dotyczące szkolnych wydarzeń.

Bądź na bieżąco z naszym Blogiem SKO klikając →TUTAJ.

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy