Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - DZIEŃ ŚW. PATRYKA W NASZEJ SZKOLE
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

DZIEŃ ŚW. PATRYKA W NASZEJ SZKOLE

IMG 20170317 105713.mW dniu 17 marca uczniowie „Siedemnastki” wraz z nauczycielami języka angielskiego świętowali Dzień Św.Patryka. Dzieci z punktu przedszkolnego oraz uczniowie klas 1-6 byli ubrani w kolorze zielonym, który symbolizuje Irlandię (→foto.). Uczniowie klas 3a i 3b w ramach kółka języka angielskiego „Situational lesson” uczcili ten dzień sokami w kolorze zielonym oraz zielonymi słodyczami (→foto.).

W tym dniu uczniowie, którzy mieli na sobie zielone elementy stroju byli zwolnieni z odpowiedzi ustnej.

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy