Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - ZIMOWY KONKURS ORIGAMI

ZIMOWY KONKURS ORIGAMI

DSC02622.mW sobotę 10 grudnia br. o godzinie 11.00 w Rzeszowskim Domu Kultury (filia „Pobitno”) przy ul. Konfederatów Barskich 43a miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie XI edycji wojewódzkiego konkursu origami „Zima w papierowym ogrodzie” pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Współorganizatorem konkursu jest mieszczący się w naszej szkole rzeszowski oddział Polskiego Centrum Origami w Poznaniu. Tego dnia odbyło się również wręczenie nagród (›foto.) i otwarcie wystawy pokonkursowej.

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 223 uczestników. Reprezentowali oni 26 placówek oświatowo-wychowawczych i kulturalnych województwa podkarpackiego. Prace konkursowe powstały pod kierunkiem 48 nauczycieli i instruktorów.

Spotkanie uświetniły występy uczestników zajęć artystycznych odbywających się w DK „Pobitno”.

Jury konkursu przyznało 51 równorzędnych nagród. Lista z nazwiskami nagrodzonych uczestników ›TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawy pokonkursowej w Domu Kultury „Pobitno” przy ul. Konfederatów Barskich 43a w Rzeszowie.