Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - PODSUMOWANIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU EDUKACYJNEGO „KLASA W TERENIE”

PODSUMOWANIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU EDUKACYJNEGO „KLASA W TERENIE”

448768074 921960926611303 1316845757018955285 n

W roku szkolnym 2023/2024 nasza szkoła brała udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Klasa w terenie”. Autorkami projektu są nauczycielki naszej szkoły – Panie: Anna Cebula i Ewelina Łojewska.

W projekcie wzięło udział 2275 placówek na terenie całej Polski, ale również z Czech i Litwy, w tym: 77550 uczniów i 5314 nauczycieli.

Celem projektu było promowanie edukacji na świeżym powietrzu. Uczniowie wraz z nauczycielami uczestniczący w projekcie wykonali 5 zadań, a za udział otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Do projektu w naszej szkole włączyły się: Odział Przedszkolny, wszystkie klasy 1-3 oraz klasy: 4a, 4b oraz 6a. To była naprawdę świetna zabawa.

Patronat nad projektem objęli: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, Pan Konrad Fijołek Prezydent Rzeszowa, TVP3 Rzeszów, „Bliżej Przedszkola - wychowanie i edukacja”, Meritum Ubezpieczenia oraz Dipol Polska.

Serdecznie dziękujemy wszystkim patronom za wsparcie projektu naszej szkoły!