Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - DRUŻYNOWY MARSZ NA ORIENTACJĘ „DYLĄGÓWKA – BOSKA DOLINA”
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

DRUŻYNOWY MARSZ NA ORIENTACJĘ „DYLĄGÓWKA – BOSKA DOLINA”

img 20240525 1357253

  W sobotę 25 maja 2024 r. odbył się Drużynowy Marsz na Orientację, którego organizatorem był Zarząd Oddziału PTTK w Rzeszowie. W rajdzie uczestniczyli członkowie oraz sympatycy Szkolnego Koła PTTK „Wędrowiec”.

  Nasza turystyczna wyprawa rozpoczęła się o godzinie 8:45 na Dworcu PKS w Rzeszowie. Wsiedliśmy do autokaru i udaliśmy się do Dylągówki. Na miejscu zostaliśmy poinformowani o przebiegu marszu (→foto.). Otrzymaliśmy stosowne instrukcje jak korzystać z mapy, poruszać się po lesie z kompasem (→foto.). Dwuosobowe drużyny po odprawie wyruszały w teren (→foto.) w odstępie dwóch minut.  

 Pogoda nam dopisała, trafiliśmy na słoneczny dzień. Nasza grupa liczyła ponad 80 osób. W jej skład wchodzili uczniowie z różnych szkół oraz ich opiekunowie. Były również rodziny z dziećmi. Tym razem organizatorzy zmienili zasady zawodów. Każda drużyna miała 120 minut na znalezienie punktów kontrolnych.  Po przejściu trasy, zadowoleni jedliśmy kiełbaski, piliśmy herbatkę. Na zakończenie imprezy podziękowaliśmy organizatorom za tak świetne przygotowanie, zrobiliśmy wspólne zdjęcie. Wróciliśmy do Rzeszowa w świetnym nastroju. Nad naszym bezpieczeństwem czuwała pani Ala Skoczylas oraz pani Bożenka Kukułka.

                                         Do zobaczenia na kolejnej wyprawie. Z turystycznym pozdrowieniem - Wasz Sprawozdawca 😊

 img 20240525 100936 img 20240525 103349 img 20240525 140051 img 20240525 134941

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy