Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - ZAJĘCIA EDUKACYJNE Z ASTRONOMII
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

ZAJĘCIA EDUKACYJNE Z ASTRONOMII

 Dnia 23 maja 2024 roku w naszej szkole odbyły się niecodzienne zajęcia edukacyjne dla uczniów klas 1-7. Wszyscy byli zachwyceni ogromną nadmuchaną kopułą Mobilnego Planetarium, która została ustawiona w sali gimnastycznej. To właśnie ona była największą atrakcją.

 W Planetarium był odtworzony wygląd nieba. Odbyliśmy wirtualną wyprawę w Kosmos. Widzieliśmy różne ciała niebieskie. Poznaliśmy nasz Układ Słoneczny i odbyliśmy szybką, symulowaną podróż po przestrzeni kosmicznej z profesjonalnym przewodnikiem, który odkrył przed nami wiele kosmicznych tajemnic oraz ciekawych faktów z zakresu astronomii. To było wspaniałe przeżycie zarówno dla młodszych jak i starszych uczniów.

      Planetarium 01 Planetarium 03 Planetarium 04

     Planetarium kolejka  Planetarium planety US  Planetarium 02

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy