Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - „WSZYSCY JESTEŚMY ZWYCIĘZCAMI” 🏆
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

„WSZYSCY JESTEŚMY ZWYCIĘZCAMI” 🏆

IMG20240418113611

 18 kwietnia uczniowie naszej szkoły Milena Siorek z klasy 5b oraz Piotr Lubas z klasy 2b uczestniczyli w VI Paraolimpiadzie Dziecięcej (→foto.).

 Wydarzenie o charakterze sportowym dedykowane dzieciom z powiatu rzeszowskiego zmagającym się z różnymi niepełnosprawnościami zostało zorganizowane przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Królowej Jadwigi w Niechobrzu.

 Uczestnicy rywalizowali w sześciu konkurencjach sportowych zdobywając zwycięstwo zgodnie z przewodnim hasłem imprezy. Wszyscy bardzo się starali i dawali z siebie sto procent możliwości. Uczestnicy otrzymali zasłużone medale i dyplomy, a dla szkoły przywieźli pamiątkowy puchar olimpijski. 

 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy