Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - ROZSTRZYGNIĘCIE WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLATYCZNEGO „WIELKANOCNE IDĄ ŚWIĘTA - WIOSENNY OGRÓD" 🌷
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

ROZSTRZYGNIĘCIE WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLATYCZNEGO „WIELKANOCNE IDĄ ŚWIĘTA - WIOSENNY OGRÓD" 🌷

Wielkanocne idą Święta II edycja

  16 kwietnia 2024 r. w naszej szkole został rozstrzygnięty Wojewódzki Konkurs Plastyczny pod hasłem „Wielkanocne idą Święta - Wiosenny ogród" - II edycja. Pani Dyrektor Mirosława Leśniak wręczyła nagrody i wyróżnienia uczniom Szkół Podstawowych nr: 23, 12, 17, Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Rzeszowie oraz Szkoły Podstawowej nr 3 z Mielca (→foto.).

 Laureaci konkursu wraz z opiekunami mogli obejrzeć krótki program artystyczny w wykonaniu uczniów klasy 2a integracyjnej wraz z wychowawcą panią Eweliną Łojewską (→foto.).

 Dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za udział w drugiej edycji naszego konkursu. Gratulujemy ciekawych pomysłów, kreatywności, staranności w przygotowaniu prac oraz propagowania i kultywowania tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Wielkanocnymi. 

 Organizatorzy konkursu: Joanna Wójcik, Renata Filipczak-Basara, Małgorzata Kwaśnik, Agata Rokosz, Agnieszka Ruszel-Hala oraz Joanna Niemiec.

                                 Wielkanocne idą Święta II edycja SP 17 w Rzeszowie nagrodzone prace tablica 1  Wielkanocne idą Święta II edycja SP 17 w Rzeszowie nagrodzone prace tablica 2

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy