Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - SZKOLNE KOŁO PTTK TAKŻE POWITAŁO WIOSNĘ 🌼
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

SZKOLNE KOŁO PTTK TAKŻE POWITAŁO WIOSNĘ 🌼

Pamiątkowe zdjęcie z XVLI Rajdu Powitanie Wiosny Nasze Szkolne Koło PTTK „Wędrowiec” także powitało tegoroczną wiosnę, oczywiście na szlaku. W sobotę, 23 marca grupa „Wędrowców” z „Siedemnastki” pod opieką p. Alicji Skoczylas i p. Bożeny Kukułki wyruszyła na trasę XVLI Rajdu „Powitanie Wiosny”.

 Trasa wyprawy prowadziła z Rzeszowa do Wiśniowej oraz lasu w Stępinie, gdzie jego uczestnicy natrafili m.in. na kępki kwitnącej miodunki, pierwiosnki, zawilce, kaczeńce. Na niektórych mijanych po drodze drzewach podobno pojawiły się już bazie… 

Więcej na temat naszego udziału w pierwszym tegorocznym wiosennym rajdzie można przeczytać →TUTAJ.

  SK Wędrowiec XVLI Rajd Powitanie Wiosny III 2024 03 SK Wędrowiec XVLI Rajd Powitanie Wiosny III 2024 SK Wędrowiec XVLI Rajd Powitanie Wiosny 

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy