Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - TAK, POMAGAMY!
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

TAK, POMAGAMY!

 Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły ponownie zaangażowali się w pomoc potrzebującym. 8 i 9 marca, w Rzeszowie i całej diecezji, Caritas Rzeszów zorganizowała w wybranych sklepach przedświąteczną zbiórkę żywności na rzecz najuboższych.

 Nasze Szkolne Koło Caritas chętnie podjęło współpracę i w ramach ogólnopolskiej akcji Tak, POMAGAM! prowadziło zbiórkę żywności w sklepie „Lidl” przy ul. Hetmańskiej. 

 Dziękujemy darczyńcom i wolontariuszom za zaangażowanie, wrażliwość i serce. 

   Tak Pomagam 24 03 Tak Pomagam 24 01 Tak Pomagam 24 04 Tak Pomagam 24 02 

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy