Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - DZIEŃ ZAKOCHANYCH W SP 17 „POD RĘKĘ Z JEZUSEM I BEATLESAMI”
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

DZIEŃ ZAKOCHANYCH W SP 17 „POD RĘKĘ Z JEZUSEM I BEATLESAMI”

IMG 2675

 Z okazji Dnia św. Walentego, 14-ego lutego w naszej szkole zorganizowana została zabawa pod hasłami: „All You Need Is Love”„Kochaj bliźniego swego jak siebie samego”By wyrazić wszystko co w miłości jest ważne, uczennice oraz uczniowie składali kolorowe serduszka orgiami i wpisywali na nich słowa i zdania w języku angielskim lub/i polskim związane z pojęciem: miłość. Serduszkami udekorowane zostały korytarze i hol szkoły.

         IMG 2669 IMG 2671 IMG E2670 IMG 2672

 Pomysłodawca: p. M.Czepurko. Realizacja: nauczycielki języka angielskiego oraz wychowawcy i nauczyciele oddziałów 0 – 3. 

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy