Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS FERII NAJWAŻNIEJSZE - SPOTKANIE Z POLICJANTEM

BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS FERII NAJWAŻNIEJSZE - SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Spotkanie z policjantem I 2024

Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie tegorocznych ferii zimowych, 23 stycznia odbyło się spotkanie dla dzieci z klas 0-3 z mł. asp. p. Krzysztofem Turek.

Podczas spotkania przypomniano o zagrożeniach mogących pojawić się w trakcie ferii. Szczególnie skupiono się na omówieniu zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych oraz gier i zabaw na świeżym powietrzu. Przypomniano również o przykrych skutkach wchodzenia na kruchy lód i zjeżdżania na sankach w pobliżu jezdni.

Ważnym elementem spotkania była rozmowa o przestrzeganiu zasad poruszania się po drogach, szczególnie po zmroku, kiedy niezbędne stają się elementy odblaskowe. Dziękujemy za wskazówki i cenne rady.

Organizatorzy spotkania: Zespół promocji zdrowia i pedagog szkolny.

Życzymy wszystkim uczniom bezpiecznych i miło spędzonych zimowych ferii!