Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - TEGOROCZNA AKCJA „WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI”
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

TEGOROCZNA AKCJA „WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI”

428358448 837062898434440 6452684795641701103 n Także i w tym roku nasza szkoła tradycyjnie włączyła się w akcję: „Wyślij pączka do Afryki”.

 Kupując pączki wsparliśmy Fundację Kapucyni i Misje. Fundacja ta prowadzi akcje, które mają na celu pozyskanie środków na projekty realizowane w Republice Środkowoafrykańskiej, Czadzie, Gabonie i Sudanie Południowym. Datki zostaną przeznaczone na dożywianie głodnych dzieci, ich edukację oraz wsparcie tamtejszych wspólnot.

Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie internetowej organizatora →TUTAJ.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej akcji!

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy