Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - W TROSCE O PIĘKNY I ZDROWY UŚMIECH NASZYCH NAJMŁODSZYCH UCZNIÓW
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

W TROSCE O PIĘKNY I ZDROWY UŚMIECH NASZYCH NAJMŁODSZYCH UCZNIÓW

image0000006

 „Profilaktyka zapobiegania próchnicy zębów u dzieci – ciesz się pięknym i zdrowym uśmiechem” – to temat prelekcji, w której uczestniczyli 5 stycznia 2024 r. uczniowie oddziału przedszkolnego, klas pierwszych oraz 4a naszej szkoły (→foto.).

 Prelekcję przeprowadziła higienistka stomatologiczna - Pani Magdalena Rzeszutko (→foto.).

 Spotkanie odbyło się w ramach realizowanego przez naszą szkołę Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego DZIEL SIĘ UŚMIECHEMDziałania edukacyjne, które są podejmowane w ramach tego programu mają za zadanie utrwalać u dzieci właściwe nawyki, jak również zmniejszać skalę problemu próchnicy (→foto.).

 Na zakończenie spotkania Pani Elżbieta Babiarz – Wicedyrektor Szkoły podziękowała Pani Magdalenie Rzeszutko za przeprowadzenie prelekcji dla uczniów naszej szkoły, jak również za współpracę w ramach realizowanego przez szkołę programu edukacyjnego (→foto.).

 Koordynatorem programu na terenie SP Nr 17 jest Pani Katarzyna Kawalec - opiekun Szkolnego Koła PCK.

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy