Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - XII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „BOMBKI CHOINKOWE W OBRAZACH” POD HASŁEM „AUTKA, MISIE, LALECZKI NA GAŁĄZCE CHOINECZKI” – PODSUMOWANIE 🎄
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

XII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „BOMBKI CHOINKOWE W OBRAZACH” POD HASŁEM „AUTKA, MISIE, LALECZKI NA GAŁĄZCE CHOINECZKI” – PODSUMOWANIE 🎄

Bombki choinkowe XII 2023 wręczenie nagród

 20 grudnia 2023 r. w Wojewódzkiej I Miejskiej Bibliotece Publicznej w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży zostały wręczone nagrody w XII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Bombki choinkowe w obrazach” pod hasłem „Autka, misie, laleczki na gałązce choineczki” pod Patronatem WiMBP w Rzeszowie.

 Nastąpiło także otwarcie wystawy pokonkursowej, do odwiedzenia której serdecznie zapraszamy (→TUTAJ).

 Podczas uroczystości wystąpił teatrzyk „Iskierka”, który działa w naszej szkole pod kierunkiem Pani Marioli Wiśniewskiej. Dzieci swoim występem wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Był taniec przy choince (→foto.) i wspólne śpiewanie kolęd (→foto.).

 Wszystkim nagrodzonym i opiekunom gratulujemy, a zgromadzonym gościom, Pani Wicedyrektor SP 17 Elżbiecie Babiarz i Pani Kierownik WiMBP Agnieszce Dworak serdecznie dziękujemy za przybycie. Dziękujemy Pani Dyrektor WiMBP Bożenie Janda za objęcie konkursu Patronatem, a Paniom Bibliotekarkom wraz z Panią Kierownik Moniką Patronik-Wajcowicz za zorganizowanie pięknej wystawy prac.

Organizatorzy: Mariola Wiśniewska, Joanna Wójcik, Beata Zacios

Święta tuż tuż

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy