Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - PRZEDŚWIĄTECZNE WARSZTATY TECHNICZNE
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

PRZEDŚWIĄTECZNE WARSZTATY TECHNICZNE

 Święta coraz bliżej... Nasi uczniowie z klas IV-V podczas grudniowych warsztatów technicznych DIY własnoręcznie przygotowali piękne stroiki bożonarodzeniowe. Sprzęt oraz narzędzia do ich wykonania zapewniły dzieciom →Laboratoria Przyszłości.

        Warsztaty techniczne w SP17 XII 2023 02  Warsztaty techniczne w SP17 XII 2023 03  Warsztaty techniczne w SP17 XII 2023

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy