Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - LEKCJA GEOMETRII NA WESOŁO
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

LEKCJA GEOMETRII NA WESOŁO

 WKoszulki geometryczne wykonane przez uczniów SP 17 w Rzeszowie ramach projektu „Serce i pomoc” uczniowie klas 4a i 4b na zajęć kreatywnych zaprojektowali i własnoręcznie wykonali koszulki geometryczne. Lekcja geometrii na wesoło! W holu naszej szkoły można obejrzeć wystawę koszulek uczniów. Zapraszamy! 

 Koszulka geometryczna Zosi Koszulka geometryczna Dominika Koszulka geometryczna Agaty Koszulka geometryczna Hani 

Koszulka geometryczna Melanii Koszulka geometryczna Vali Koszulka geometryczna Zosi i Leny Koszulka geometryczna SiP logo

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy