Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - „DZIECI LUBIĄ MISIE – MISIE LUBIĄ DZIECI”
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

„DZIECI LUBIĄ MISIE – MISIE LUBIĄ DZIECI”

Dzień Pluszowego Misia 01

Proszę Państwa, oto miś. Miś jest bardzo grzeczny dziś, 

Chętnie państwu łapę poda. Nie chce podać? A to szkoda...

 24 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Misia. Nasi uczniowie nie zawiedli. Łącznie naszą „Siedemnastkę” odwiedziły 973 pluszaki. Największego misia przynieśli Jakub z 7a oraz Oliwia z 2b. 

Dzień Pluszowego Misia 02 Dzień Pluszowego Misia 03 Dzień Pluszowego Misia 04 Dzień Pluszowego Misia 05

Dzień Pluszowego Misia 06 Dzień Pluszowego Misia 07 Dzień Pluszowego Misia 08 Pluszaki w SP 17 XI 2023

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy