Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - NASZ UDZIAŁ W TEGOROCZNYM SPOTKANIU SZKOLNYCH KÓŁ CARITAS
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

NASZ UDZIAŁ W TEGOROCZNYM SPOTKANIU SZKOLNYCH KÓŁ CARITAS

SKCaritas 30112023 zespół Przedstawiciele naszej społeczności uczniowskiej wraz z opiekunem Szkolnego Koła Caritas (→foto.) uczestniczyli w diecezjalnym spotkaniu SKC, które odbyło się 30 listopada w Instytucie Teologiczno-Pastoralny przy ul. Witolda w Rzeszowie.

 Podczas spotkania mieliśmy możliwość wysłuchać wspomnień założyciela Caritas Diecezji Rzeszowskiej, ks. Stanisława Słowika. Jego zaangażowanie pełne troski o potrzebujących wywarło duże wrażenie na młodzieży i zainspirowało do dalszej działalności charytatywnej. 

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy