Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - SZKOLNY KONKURS LITEROWANIA SPELLING MASTER
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

SZKOLNY KONKURS LITEROWANIA SPELLING MASTER

  24 listopada w naszej „Siedemnastce” odbył się finał szkolnego konkursu literowania dla uczniów klas czwartych pod nazwą SPELLING MASTER.

 W finale uczestniczyli: Jakub Polański - 4a, Anna Zarzecka - 4a, Valentyna Halushka - 4a, Tomasz Filipek - 4a, Kacper Korzeń - 4a, Zofia Fac - 4b, Oleksandra Tupikina - 4b i Emilia Bereś - 4b. Uczniowie śpiewająco poradzili sobie z literowaniem coraz dłuższych angielskich słów. Mistrzem literowania została Oleksandra Tupikin z 4b (→foto.).

 Uczestnikom tegorocznej edycji konkursu gratulujemy wiedzy i umiejętności oraz życzymy dalszych sukcesów. Organizatorkami konkursu były Panie: Ewa Witowska-Demitraszek i Katarzyna Szpak.

     Uczestnicy konkursu literowania 2023 Uczestnicy konkursu literowania 2023 02 KONKURS LITEROWANIA DLA KLAS 4 2023    

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy