Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - XI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

XI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

Bezpieczna droga do szkoły 2023 grupowe 23 listopada 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im. 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie odbyła się XI edycja Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy o Ruchu Drogowym „Bezpieczna droga do szkoły” pod Patronatem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rzeszowie oraz Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

 Komisja konkursowa (→foto.dokonała oceny wiedzy uczniów z rzeszowskich szkół podstawowych w trzech kategoriach: klasy pierwsze, drugie i trzecie (→foto.). Wszystkie dzieci wykazały się bardzo dobrą wiedzą z zakresu bezpieczeństwa na drodze (→foto.).

Z wynikami tegorocznej edycji konkursu można zapoznać się TUTAJ. 

 Głównymi sponsorami nagród byli: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Rzeszowie, Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, Dyrekcja SP 17 oraz organizatorki konkursu. Gratulujemy wszystkim dzieciom. Opiekunom dziękujemy za wspaniałe przygotowanie uczniów do konkursu, a Dyrekcji Szkoły i Komisji Konkursowej za pomoc w organizacji turnieju.

   Bezpieczna droga do szkoły 2023 tablica Bezpieczna droga do szkoły 2023 uczestnicy Bezpieczna droga do szkoły 2023 01 Bezpieczna droga do szkoły 2023 04

 Bezpieczna droga do szkoły 2023 02 Bezpieczna droga do szkoły 2023 07 Bezpieczna droga do szkoły 2023 03 Bezpieczna droga do szkoły 08

 Więcej zdjęć z konkursu można obejrzeć  →TUTAJ

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy