Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - III EDYCJA MIEJSKIEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO O PIÓRO PREZYDENTA MIASTA RZESZOWA I TYTUŁ MISTRZA ORTOGRAFII
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

III EDYCJA MIEJSKIEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO O PIÓRO PREZYDENTA MIASTA RZESZOWA I TYTUŁ MISTRZA ORTOGRAFII

Konkurs ortograficzny baner Zakuwanie przed dyktandem… Te słowa, to początek dyktanda tegorocznej edycji MIEJSKIEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO o PIÓRO PREZYDENTA MIASTA RZESZOWA i TYTUŁ MISTRZA ORTOGRAFII, w którym uczestniczyli uczniowie rzeszowskich szkół podstawowych (→foto.). Konkurs został zorganizowany w naszej szkole 21 listopada, już po raz trzeci. 

 Ortograficzne zmagania uczestnikom konkursu osłodziła @PRACOWNIA NATURALNEGO PIECZYWA, której dziękujemy (→foto.).

 Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 30 listopada w Rzeszowskim Ratuszu.

pióro i kałamarz

Konkurs ortograficzny grupowe

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy