Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - WIECZÓR PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

WIECZÓR PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Wieczornica 13112023„Do kraju tego, gdzie kruszynę chleba  

Podnoszą z ziemi przez uszanowanie  

Dla darów Nieba....  

Tęskno mi, Panie...”

C.K. Norwid, Moja piosnka

  Ojczyzna to wielkie słowo. Pisało o niej wielu wybitnych pisarzy i poetów. Każdy z nich innymi słowy opiewał dziejące się wydarzenia. Jedni sławili piękno jej krajobrazów, inni zachwycali się bohaterstwem ludu czy wreszcie niepowtarzalnością języka i kulturą. Jednak wszyscy zgodnie chcieli i nadal pragną, aby Polska była zawsze wolna, piękna i najlepsza.  

 13 listopada 2023 r. Dyrekcja szkoły, emerytowani nauczyciele, uczniowie, ich rodzice i dziadkowie oraz przyjaciele „Siedemnastki” również tym pragnieniem połączeni, o ojczyźnie naszej śpiewali podczas Wieczoru Pieśni Patriotycznej. Zapach świec, półmrok, szepty… czas oczekiwania na historię mojego narodu.

    Wieczornica 2023 Wieczornica 2023 06

 Uczniowie naszej szkoły przedstawili montaż słowno-muzyczny oraz układy taneczne przygotowane pod kierunkiem nauczycieli: p. Małgorzaty Wisz, p. Lidii Gawryś, p. Małgorzaty Kwaśnik, p. Katarzyny Kawalec, p. Elżbiety Stanisławczyk i p. Bogumiły Lis.

    Wieczornica 2023 01 Wieczornica 2023 02 Wieczornica 2023 03

          Wieczornica 2023 04 Wieczornica 2023 05 2016 11 20 moderato

 Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością oraz tym, którzy przyczynili się do realizacji tak pięknej i wzruszającej uroczystości.

Zespół Promocji Szkoły 

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy