Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie - WYPOMINKI SZKOLNE 2023
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

WYPOMINKI SZKOLNE 2023

Delegacja SP17 07112023Msza Św. 07112023  7 listopada delegacja naszych uczniów z opiekunem p. Anetą Kuczek uczestniczyła we Mszy Świętej i w procesji żałobnej za zmarłych dyrektorów, nauczycieli, uczniów, pracowników szkół i placówek oświatowych w Rzeszowie.

  Uroczystej koncelebrze w kościele pw. Chrystusa Króla przewodniczył Ks. Biskup Edward Białogłowski. 

 TDTS logo              promocja_zdrowia      ASPE_logo.jpgtekst_efs1euro_efs2       

LP IX 2022

logo_SzBlogi.png

logo szkola bez przemocy